Zdrowe zęby u maluchów

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #357

  lila
  Użytkownik

  Jak pielęgnować zdrowe zęby u najmłodszych ?

  #368

  salamandra
  Gość

  systematyczne wizyty u stomatologa od najmłodszych lat. To fundament do zdrowych zębów naszych dzieci

  #369

  frugo
  Gość

  Trzeba wyrobić w dzieciach nawyk mycia regularnie zębów, kupić odpowiednie do ich wieku i potrzeb pasty oraz szczoteczki do zębów.

  #370

  aLa
  Gość

  Ja zachęcam do higieny jamy ustnej moje dziecko kupując ciekawe gadżety jak kolorowe kubki, ciekawe szczoteczki czy klepsydrę do odliczania czasu.

  #371

  Ewa
  Gość

  Staram się pilnować dobrej diety która często nieodpowiednia może bardzo wpłynąć na kondycję zębów. Do tego systematyczne kontrole stomatologiczne. Jak na razie jest OK

  #372

  Marta
  Gość

  Ja też jestem tego zdania że po to jest taka instytucja jak stomatolog dziecięcy aby z niego korzystać. Podpowie on na co musimy zwracać uwagę, jakie preparaty stosować i co warto naprawić.

  #373

  Daria
  Gość

  Ja byłam chyba pierwszy raz u stomatologa jak miałam 8 lat i to stanowczo za późno. Moje dzieci mając 1.5 roku już miały kontrolowane ząbki.

  #374

  Ania
  Gość

  Zgadzam się że stomatolog to filar zdrowych zębów. Mamy dziś dostęp do płynów, szczoteczek oraz past najwyższej jakości to trzeba z tego korzystać. Jak nauczymy dbać dzieci od samego początku o zęby to w dorosłym życiu też będą dbały nawykowo.

  #375

  Kuba
  Gość

  Moje dziecko myje samo zęby od skończonego roczku i teraz już nawet mówić nie muszę że przed spaniem i z rana szczotkujemy ząbki. Bo nawet o mleczaki które później gubimy trzeba dbać !

  #376

  Maciek
  Gość

  Dokładnie. Co do szczoteczek kupiłem ostatnio soniczną. Polecam bo to najdokładniejsze szczotkowanie na świecie.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.