Aparat stały – lęk i niewiadoma

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Misia 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #954

  jesica
  Uzytkownik

  Zaplanowałam założenie aparatu stałego w tym miesiącu jednak boję się bólu, dyskomfortu i nie wiem czego jeszcze. Czy to naprawdę jest tak bolesne i nieprzyjemne ?

  #962

  Helenka

  Ja już na całe szczęście jestem po i w moim wypadku bolało. Ale nie zniechęcaj się bo na takie efekty naprawdę warto czekać i trochę dla nich pocierpieć.

  #963

  Krakos

  Każdy przypadek jest inny jedni mają dużą wadę a inni małą. Jedni mają niski prób bóli inni za to są bardzo odporni. Nie masz co dywagować tyko czym prędzej iść i zrobić porządek z uzębieniem

  #964

  Becia

  Leczenie ortodontyczne jednych boli innych mniej. Z pewnością więcej czasu trzeba poświęcić higienie jamy ustnej. Moim zdaniem warto się zdecydować nie tylko dla efektu ładnych zębów ale też dla ich zdrowia.

  #965

  Wiki

  Nic się nie bój. Dobry stomatolog przeprowadzi cię bardzo łagodnie przez proces leczenia ortodontycznego. Trzymam kciuki. Ja już jestem po.

  #966

  Ismena

  Nic nie boli a warto bo zęby są ładniejsze i zdrowsze.

  #967

  Kokoszela

  Ja jestem w trakcie i jak na razie to bolało tylko usuwanie jednego zęba bo miałam bardzo ściśnięte. Po wizycie kontrolnej i skręceniu śrubek trochę boli ale do zniesienia.

  #968

  Tomek

  2.5 roku się męczyłem ale teraz z perspektywy czasu nosiłbym i 3 lata dla tego co z doktorem osiągnąłem przez leczenie. Polecam oczywiście i Tobie

  #969

  Bartek

  Założyłem świeżo aparat i powiem szczerze że spodziewałem się gorszych rzeczy. Jest bardzo OK

  #970

  Misia

  Najgorzej za dużo myśleć lepiej iść z marszu i tyle.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.